BURSA'da Yeni AVM'niz EVŞAH MOBİLYA

2011 Yılı itibari ile 16. yaşını kutlayan Evşah Mobilya, mağaza zincirlerini beyaz eşya, züccaciye ve ev tekstili alanındada genişletmiş, sunduğu kaliteli hizmet ve herzaman müşteri memnuniyeti sloganı ile siz değerli Bursa halkına hizmet vermektedir. Bursa ve çevresinin her noktasına teslimat, satış ve garanti hizmeti sunan Evşah Mobilya gelecek yıllarda da ürün ve müşteri portföyünü arttırarar devam edecektir. Gelişen teknolojik ürünleri modern ve tarihin muhteşem tasarımları ile birleştirerek kaliteli, kullanışlı, ergonamik ve herşeyden önemlisi her bütçeye uygun ürünleri peşinatsız kredi kartına taksit imkanları ile sizlere sunmaktayız. Senetli taksit imkanlarında kişiye özel ödeme planı hazırlayıp siz değerli müşterilerimizin ödeme şekilleri esas alınmaktadır.

MİSYONUMUZ

Müşteri beklentileri ve hedefler doğrultusunda çalışmalarına yön veren, marka gereği ve sorumluluğunu kendine ilke edinen, yaşadığımız coğrafyanın kültürel zenginliklerini Ar-Ge model tasarımlarında kilim gibi dokuyan, yaptığı işi görev olarak değil hizmet olarak yapan, hizmetin gerçekleştirilmesinde müşteri memnuniyeti, ekonomiye katkı, istihdam yaratmak, üretimde maliyet, verimlilik ve kalite anlayışı değer yargılarını özümsemiş güvenilir sektör devi ve lider referans kuruluş olmak.

VİZYONUMUZ

Sektörde tek rakibi kendisi olan, dünya markası, referans kuruluş olmak.

  

      
  

bursa mobilya bursa mobilya bursa mobilya fiyat bursa mobilya bursa mobilya modeli

mobilya bursa, koltuk takımı bursa, yatakodası yemekodası bursa, koltuk duvar ünitesi, köşe koltuk ev dekorasyon, bursa koltuk, bursa mobilya, oturma grubu, kanepe, sandalye, masa